Septembrī notika jau 7. starptautiskā konference „Health Excellence”

05.10.2015
Veselības apdrošināšanas tirgus turpina saskarties ar daudzām pārmaiņām un izaicinājumiem, kas prasa ātru un efektīvu pielāgošanos, jaunus modernizētus produktus mainīgajām iedzīvotāju vajadzībām.

Ar pēdējām reformām un izmaiņām veselības aprūpes jomā, pieprasījums pēc kvalitatīviem veselības apdrošināšanas produktiem pieaudzis kopā ar tirgus pieprasījumu pēc jauniem un inovatīviem risinājumiem. Apdrošināšanas sabiedrībām un veselības aprūpes iestādēm ir jāseko līdzi pēdējām tendencēm, jābūt novatoriem savā jomā, lai apsteigtu konkurentus un piedāvātu augstākās kvalitātes pakalpojumus.

7. starptautiskā konference „Health Excellence” norisinājās 17. un 18. septembrī Berlīnē (Vācijā). Divu dienu laikā uzstājas starptautiski atzīti profesionāļi un speciālisti, kas iepazīstināja ar jaunākām tendencēm un risinājumiem veselības apdrošināšanas jomā, paraugpraksēm: Ron Buchan (valdes priekšsēdētājs, Allianz Worldwide Care, Īrija), Marco Giacomelli (valdes priekšsēdētājs, Generali Global Health, Lielbritānija), Peter Mills (direktors, Cigna Global Health Benefits, Beļģija), Neville Koopowitz (valdes priekšsēdētājs, VitalityHealth, Lielbritānija), Andrejs Strods (valdes priekšsēdētājs, Blue Bridge Technologies, Latvija) un citi.

Blue Bridge Technologies prezentēja savu vīziju digitālo tehnoloģiju attīstībā un iepazīstināja konferences dalībniekus ar uzņēmuma risinājumiem – INMEDICAS.com – SaaS platformu veselības apdrošinātājiem un BeneBay.com – veselības apdrošināšanas ieguvumu on-line veikalu darba devējiem. „Prātīgā automatizācija palielina dažādu apdrošināšanas procesu efektivitāti jau šodien. Pilnīgi automātiskā atlīdzību pieprasījumu apstrāde, apdrošināšanas produktu pielāgošana īpašo lietotāju grupu vajadzībām, jaunu produktu veidošana gandrīz ar nulles izmaksām šodien ir norma tirgos, kuri tehnoloģiski gatavi inovācijām. Joprojām jaunie tirgus spēlētāji nosaka tirgus izmaiņu virzienu un iekaro to ar risinājumiem, kas apmierinātu klientu vēlmes pēc personalizētiem pakalpojumiem un lietošanas ērtībām. Esošie apdrošināšanas spēlētāji var izturēt šo izaicinājumu, adaptējot vidi lietotājdraudzīgam līmenim un sniedzot pakalpojumus izmantojot jaunās jaudīgās ekosistēmas,” atzīmēja savā prezentācijā Andrejs Strods.

Progresīvi apdrošinātāji lielu uzsvaru liek uz apdrošināšanas gadījumu novēršanu, kas radikāli maina apdrošināšanas biznesu kā tādu. Lai samazinātu ārstēšanas nepieciešamību, klientus iesaista dažādās veselīgā dzīvesveida programmās ar fiziskām aktivitātēm un pilnvērtīgu uzturu. Jaunākās tehnoloģijas un inovatīvie rīki – labs atbalsts aktīvam dzīvesveidam, virza cilvēkus uz veselīgu nākotni ar personalizētu aprūpi.

Fotogrāfijas no konferences

  

Veselības aprūpe nākotnē© Blue Bridge Technologies SIA. 2017. All rights reserved